مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

صادرات عظیم پسته قزوین به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا پسته را در دوران بارداری مصرف کنیم؟خرید تناژ بالا پسته قزوین
پسته قزوین

شاید تصور کنید که پسته ها تنها در شهرهای کرمان تهیه و تولید می شوند در صورتی که اینگونه نبوده بلکه نمونه‌های مختلفی از آن در شهر قزوین تحت کشت قرار گرفته که از نمونه های اصلاح نژاد شده و برتر هستند، صادرات عظیم پسته قزوین به کشورهای مختلف جهان انجام می‌گیرد که یکی از آن ها عراق می باشد، پسته صادراتی ایران در شهر عراق مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است که سالانه مقادیر زیادی از این محصولات به سایر کشورها نیز ارسال می شود.

صادرات عظیم پسته قزوین به عراق

چرا پسته را در دوران بارداری مصرف کنیم؟

چرا پسته را در دوران بارداری مصرف کنیم؟ دوران بارداری یکی از دورانی است که شما می بایست از مواد غذایی زیادی پرهیز کنید. و نیز خوراکی هایی را نیز به صورت مداوم استفاده نمایید. تا نیاز غذایی کودک برطرف شود، یکی از آجیل های ارزشمند که شما می‌توانید در دوران بارداری نیز از آن ها استفاده کنید. انواع پسته ها هستند که بصورت خام یا طعم دار قابل استفاده است.

شایان ذکر است که در زمان بارداری می بایست سعی کنید نمونه‌های خام را مورد استفاده قرار دهید. زیرا پسته های نمک دار و بو داده ممکن است. برای کودک خطر آفرین باشد، به طور کلی می‌توان گفت که پسته های خام بهترین گزینه در زمان بارداری است. شما باید با مشورت پزشک خود میزان مجازی از آن را مصرف نمایید.

یکی از مهم ترین چیزهایی که باعث شده پزشکان توصیه به مصرف این نوع آجیل کنند .وجود انواع ویتامین ها و مواد مغذی در آن ها می باشد. یک پسته ارگانیک سرشار از آهن است . افرادی که دچار کم‌خونی هستند. نیز می توانند در دوران بارداری از آن استفاده کنند. در یک پسته سالم مقدار زیادی از انواع فیبر، چربی و پروتئین است. که می‌تواند نیاز غذایی کودک و مادر را تا حد زیادی برطرف کند.

خرید تناژ بالا پسته قزوین

خرید تناژ بالا پسته قزوین برای خرید انبوه پسته گزینه های زیادی در پیش رویتان وجود دارد. که شما می توانید آن ها را به صورت غیر حضوری و اینترنتی تهیه و مورد استفاده قرار دهید.ما قادر به تامین نیازهای شما به شکل انبوه و عمده هستیم. این نوع پسته بصورت ارگانیک و باکیفیت تهیه می شود. که شما مشتریان عزیز قادر به خریداری آن ها به صورت خام هستیم.

نحوه ثبت سفارش از طریق این فروشگاه به صورت تلفنی انجام می‌گیرد . شما تنها از طریق یک تماس تلفنی قادر به ثبت سفارش خود هستید. که پس از تکمیل شدن سفارش، آن ها را درب کارخانه یا محل مورد نظر تحویل خواهید گرفت.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *