مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پسته سیرجان تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت پسته سیرجان با پسته دامغانفروشنده بزرگ پسته سیرجان تازه

در منطقه ای از کشور به نام شهرستان سیرجان کار اساسی کشاورزان کاشت انواع پسته تازه می باشد. که به نام پسته سیرجان تازه شهرت پیدا کرده است. به دلیل آن که پسته سیرجان از طعم و مزه بی نظیری برخوردار می باشد، بسیاری از کشورها خواهان صادرات پسته سیرجان تازه به کشور خود می باشند. این پسته با کیفیت سیرجان مانند پسته های دیگر از ارزش و خواص فراوانی برخوردار می باشد.

صادرات پسته سیرجان تازه

تفاوت پسته سیرجان با پسته دامغان

تفاوت پسته سیرجان با پسته دامغان در صورتی که قصد خرید و یا صادرات انواع پسته را دارید، و از تفاوت پسته سیرجان با پسته دامغان اطلاعی ندارید. برای شروع در این زمینه اطلاعاتی بهتر است به دست آورید، تا دچار مشکل و اشتباه نشوید. این اطلاعات را از افرادی که در این حوزه سر رشته دارند می توانید به راحتی کسب کنید.

  • در پسته سیرجان تمام نوع هایی که وجود دارد، که به شکل درشت می باشند، در صورتی که پسته دامغان به شکل بیضی باریک است. در پسته سیرجان قد آن کوتاه تر از پسته دامغان به نظر می آید، همچنین مزه هر دو به شیرینی ولی پسته دامغان طعم شیرین تری دارد.
  • در پسته دامغان رنگ پوسته روشن تر از پسته سیرجان است، و مغز آن نیز به رنگ سبز زده می شود. در صورتی که سیرجان مغز پسته به رنگ بنفش زده می شود، همچنین در هر دوی آن ها سر پسته باز و به اصطلاح خندان است. و به راحتی پوسته پسته از مغز آن جدا می شود.
  • و در پایان به این نکته می توان اشاره کرد، که شرایط کاشت هر کدام و شکل برگ های آن ها نیز متفاوت است.

فروشنده بزرگ پسته سیرجان تازه

فروشنده بزرگ پسته سیرجان تازه در فروش پسته سیرجان تازه افراد بسیاری سخت در تلاش هستند. این افراد تلاش کرده اند تا به عنوان فروشنده بزرگ پسته سیرجان تازه شناخته شوند، همچنین فروشنده بزرگ پسته به صورت مستقیم و بدون وجود دست دلال پسته سیرجان تازه را از کشاورز خریداری می کند، تا بتواند با قیمتی مناسب و ارزان تر برای فروش به بازار عرضه کند.

در صورتی که شما پسته باکیفیت سیرجان را از این افراد خریداری کنید در قیمت و کیفیت به شما اطمینان خاطر داده می شود. با وجود این پسته سیرجان تازه محصول کشاورزان زحمتکش می باشد.

در قیمت آن هیچ گونه ثباتی وجود ندارد. و با وجود دلالان و سودجویان قیمت بالایی در بازار دیده می شود. به همین خاطر وزارت کشاورزی تلاش کرده است تا قیمت نهایی را خود تعیین کند. که بر اساس کیفیت، درجه و نوع آن مشخص می شود. در کشور تنوع پسته و کیفیت به قدری بالا است که مقام اول را صادرات را نیز کسب کرده است.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: جاوید سرچمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09144248277

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@sabafruits.com

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید.