مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

مرجع فروش پسته رفسنجان عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات پسته رفسنجانتولید پسته رفسنجان عمده

پسته رفسنجان از دست پست های معروف است که هرگاه نام پست را می‌شنویم قطع نام رفسنجان به یادمان می آید. این محصول دارای کیفیت مرغوبی است؛پسته رفسنجان عمده در ایران دارای طعم بی نظیری می باشد. پسته درخت کوچکی می باشد که در خاورمیانه و آسیای میانه سرچشمه گرفته است, درخت بست عمر بسیار طولانی دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد پسته این است: با وجود این که دارای مقدار زیادی کالری است اما مصرف آن در حد معمول سبب افزایش وزن می شود.

مرجع فروش پسته رفسنجان عمده

بررسی مشخصات پسته رفسنجان

بررسی مشخصات پسته رفسنجان پسته یکی از اجزای مهم و ثابت آجیل‌های ایرانی است, میزان پتاسیم در پسته با پتاسیم پرتقال برابر می باشد.

در ایران و در منطقه رفسنجان چهار نوع پسته وجود دارد که شامل:پسته فندقی,پسته کله قوچی,پسته اکبری و پسته احمد آقایی. این نوع پسته ها دارای مشخصات و ویژگی های خاصی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم:

پسته فندقی: کوچکتر از سایر پستها است به همین دلیل در یک کیلو تعداد زیادی پسته وجود دارد, این محصول بیشترین حجم صادرات را دارا می باشد.

پسته کله قوچی: این نوع دارای اندازه بزرگ بوده و طعم خاصی دارد. این محصول در نوق رفسنجان یافت می شود.

 پسته اکبری: دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر پسته ها است و پسته ای لوکس و به اصطلاح ای مجلسی می باشد. این محصول در کشکوییه رفسنجان به وفور یافت می‌شود.

پسته احمد آقایی: دارای طعمی عالی بوده و خوشمزه ترینِ پسته ها است و پرمصرف ترین نوع جهت استفاده در آجیل است؛ این نوع نیز در منطقه نوق رفسنجان یافت می شود.

پسته رفسنجان بسیار چرب و کیفیت این محصول در ایران به دلیل ارتفاع مناطق پسته کاری است.

پسته ها در دو نوع خام و شور می باشند؛ پست های خام که به بازارها عرضه میگردند مزه کهنگی ندارند و همیشه تازه هستند.

همچنین پسته های شور یا بوداده با کیفیت بوده و دارای مغز های سالم هستند.

پسته های رفسنجان دارای رنگ های سفید و بدون هرگونه خرابی هستند که هر کسی با یک نگاه جذب آن‌ها می شود.

تولید پسته رفسنجان عمده

تولید پسته رفسنجان عمده امروزه تولید بهترین پسته در رفسنجان زبان زد خاص و عام است و بسیاری از مردم به مصرف این محصول روی آورده اند.این محصولات به صورت عمده یا جزئی به بازار ها عرضه می گردند.

تولید پسته رفسنجان به صورت عمده در بسیاری از باغ های پسته انجام می شود؛همچنین انجام این کار سبب رونق کسب و کار و فروش محصول به صورت کلی می شود.

فروش پسته عمده علاوه بر فروش حضوری در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز امکان پذیر است,با مراجعه به بهترین و معتبر ترین سایت های اینترنتی می توان پسته رفسنجان را به صورت عمده خریداری کرد.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *