مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

نرخ پخش پسته سبز ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدت زمان کاشت و برداشت پستهشرایط پخش پسته سبز ارگانیک

پسته یکی از انواع مغز های خوراکی است که در دسته بندی آجیل و خشکبار جای می گیرد و به عنوان خوش طعم ترین و گران ترین انواع این محصولات شناخته می شود، به ویژه پسته ارگانیک که ارزش خیلی بیشتری دارد.

نرخ پخش و فروش پسته سبز ارگانیک، بر اساس درجه کیفی محصول، شکل بسته بندی کردن و اندازه بسته های آن تعیین می گردد و خرید محصول به صورت مستقیم صرفه اقتصادی زیادی خواهد داشت.

نرخ پخش پسته سبز ارگانیک

مدت زمان کاشت و برداشت پسته

مدت زمان کاشت و برداشت پسته پسته محصول استان های مرکزی و مناطق نیمه بیابانی یا کوهستانی کشور ماست و درختان آن برای رشد و نمو کافی نیاز به خاک سبک شنی و ماسه ای دارند، که اندازه پی اچ آن در حد مناسبی باشد.

معمولا در بین زمان کاشت نهال پسته تا هنگام باردهی این درخت و برداشت کردن اولین محصول، چیزی در حدود پنج الی هشت سال زمان وجود دارد، که یک باغدار موفق باید این مدت به خوبی از درختان خود محافظت کند، تا زمانی که باغ او به سود دهی برسد.

این درختان به مراقبت های معمول همچون هرس کردن به موقع، آب کافی و کود دهی نیاز دارند و باید جلوی حمله آفت های زراعی به آن ها گرفته شود، به این منظور باید از سم پاشی کردن مرتب استفاده گردد، البته در روش ارگانیک از سم استفاده نخواهد شد.

درختان پسته معمولا در فصل تابستان و در ماه شهریور محصول می دهند و این محصولات وقتی پوست نازک آن ها شروع به باز شدن و ترک خوردن کرد، آماده برداشت کردن از روی درخت هستند و در آن زمان است که سود زیادی از فروش محصول نصیب کشاورزان می شود.

شرایط پخش پسته سبز ارگانیک

شرایط پخش پسته سبز ارگانیک پسته سبز ارگانیک که یک محصول صد در صد سالم است و بدون دخالت هیچ گونه سم کشاورزی و در شرایط کاملا طبیعی تولید گشته است، بعد از فراوری و بسته بندی شدن، در حجم کلی یا جزئی در بازار های مصرف عرضه می شود و به دست مصرف کننده ها می رسد.

به عنوان مثال بسته بندی های پسته 5 کیلویی یک شیوه از فروش این محصول است، که در مراکز پخش مستقیم خشکبار و با سود بسیار کمی به فروش می رسد، که این سود کم موجب کاهش نرخ کلی محصول می گردد.

فروشندگان این محصولات روش های مختلفی را برای عرضه آن ها به کار می گیرند، که یکی از آن ها استفاده از درگاه های آنلاین است و ما هم در این مجموعه اقدام به ایجاد شرایطی برای ثبت سفارش و خرید این محصول از راه دور و به صورت غیر حضوری کرده ایم، تا از زحمات شما بکاهیم.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *