مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

مرکز پخش پسته رفسنجان درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های ظاهری پسته درجه یک رفسنجان چیست؟توزیع کننده عمده پسته درجه یک

پسته رفسنجان، پسته ای درجه یک، با کیفیت و محبوب که سوغات ارزشمند شهرستان رفسنجان می باشد و توسط مراکز پخش به چندین صورت در بسته بندی های عمده یا کیلویی، مستقیم یا غیر مستقیم به روش های حضوری و یا غیر حضوری عرضه می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین نوع پسته درجه یک رفسنجان از معتبر ترین جا می توانید، به ادامه مطالب نگاهی بندازید.

مرکز پخش پسته رفسنجان درجه یک

ویژگی های ظاهری پسته درجه یک رفسنجان چیست؟

ویژگی های ظاهری پسته رفسنجان چیست؟ ایران بیش از ۷۰ نوع پسته و ژنوتیپ پسته ماده و نر دارد و تقسیم بندی های مختلفی برای ارقام پسته بیان می شود، که پسته یکی از این ارقام می باشد.
اگر بخواهیم از ویژگی های پسته کرمان بگوییم باید گفت که قدرت رشد متوسطی دارد، به سرمای زیاد احتیاج دارد، در اواخر اسفند و اوایل فروردین شکوفه می کند، میوه های گرد، هسته صورتی ترد و درصد لبخند زیادی دارد.

اما پسته فقط یک رقم نیست ما در این جا چند مورد از ارقام پسته کرمان را با ویژگی های ظاهری آن ها به شما معرفی خواهیم کرد با ما باشید:

  1. پسته اکبری رفسنجان
  2. پسته کله قوچی رفسنجان
  3. پسته احمد آقایی رفسنجان

 

پسته اکبری رفسنجان
دارای هسته ای به رنگ قهوه ای بنفش و پوستی استخوانی کرم تیره است، از این نوع پسته معمولاً به عنوان یک پسته با کیفیت برای شب عید انتخاب می شود، همچنین میوه این نوع پسته بادامی شکل و بزرگ است.

پسته کله قوچی رفسنجان
میوه پسته کله‌قوچی فندقی‌ شکل و درشت است، رویه مغز سرخ رنگ، پوست استخوانی سفید رنگ و درصد خندان بودن آن متوسط است، این رقم پسته بیشتر در معرض سرمای اواخر بهار و آسیب های ناشی از آن قرار می گیرد و این محصول را می توان در دهه دوم ماه شهریور برداشت کرد.

پسته احمد آقایی رفسنجان
پسته های آن به شکل بادام است و دارای هسته ای قرمز و پوستی استخوانی است و بیشتر برگ های این درخت دارای سه برگچه و دارای اندازه متوسط هستند.

توزیع کننده عمده پسته درجه یک

توزیع کننده عمده پسته رفسنجان درجه یک توزیع کننده پسته درجه یک پسته را عمدتا از شهر رفسنجان به چندین روش عرضه می کنند، مثلا خرید از فروشگاه های آجیل فروشی و فروشگاه ها به صورت حضوری یا از طریق شرکت ها و نمایندگی های که پسته را معمولا به صورت عمده پخش می کنند.
اما امروز بیشتر خرید ها و پخش پسته به صورت آنلاین از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به راحتی و با قیمت روز که توسط فعالان در این زمینه عرضه می شود.
اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید، پسته و مغز با کیفیت آن ها را مستقیماً از این سایت های آنلاین خریداری کنید که در هر کجای کشور برای شما در کمترین زمان و با قیمتی ارزان تر از قیمت های موجود در بازار ارسال می شود.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *