مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت پسته رفسنجان صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پسته موجود در ایرانفروشنده اصلی پسته رفسنجان صادراتی

پسته رفسنجان صادراتی محصولی است که در رفسنجان تولید شده و از نظر کیفیت به گونه ای است که باعث شده است در دسته محصولات صادراتی قرار بگیرد. قیمت پسته رفسنجان به کیفیت و میزان تولید آن بستگی دارد و با این حال مشاهده می کنیم که یکی از گران قیمت ترین انواع مغزها به شمار می رود و دارای ارقام مختلفی است که با نام های مختلفی در بازار موجود می باشند.

استعلام قیمت پسته رفسنجان صادراتی

انواع پسته موجود در ایران

انواع پسته موجود در ایران انواع پسته در کشور ما زیاد است که بیشتر در مناطق گرم کشور پرورش داده می شوند. از انواع پسته موجود در کشور ما می توان به این موارد اشاره کرد: پسته احمد آقایی که یکی از شناخته شده ترین انواع است که دارای ظاهری خندان و مغزی سبز است که کیفیت بالایی از نظر طعم دارد.

پسته فندقی که دارای ظاهری گرد و متوسط است و تولید آن در کشور ما در مناطق مختلف زیاد است. پسته اوحدی نیز نوع دیگری از پسته است که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است، پسته اکبری که یکی از رایج ترین پسته ها می باشد و به مقدار زیادی در بازار وجود دارد. پسته کله قوچی که نسبت به سایر انواع دیگر ظاهری درشت تر دارد و پسته خندان هم نام دارد و مغز قرمزی دارد.

موارد نام برده شده معروف ترین انواع پسته می باشند که در کشور ما به فراوانی تولید می شوند. امروزه کشاورزان سعی بر این دارند که گونه هایی از پسته را که محصول بیشتری می دهند و همچنین زمان برداشت آنها کوتاه تر است و به خوبی با شرایط آب و هوایی سازگاری دارند و در خاک های مختلف رشد می کنند را پرورش دهند که خوشبختانه تا اکنون تعداد باغات پسته در کشور بسیار زیاد شده است که همین باعث می شود که مقدار پسته در بازار فراوان باشد و کمبودی وجود نداشته باشد.

فروشنده اصلی پسته رفسنجان صادراتی

فروشنده اصلی پسته رفسنجان صادراتی فروشنده اصلی پسته رفسنجان در حقیقت تولید کنندگان این محصول هستند که هر ساله مقدار زیادی پسته را از باغات خود برداشت می کنند سپس به توزیع کنندگان پسته می فروشند. کشاورزان همیشه پسته را در کیفیت های متنوع با قیمتی بسیار مناسب تر از سطح بازار در اختیار فروشندگان آن در بازار قرار می دهند. فروشندگان پسته این محصول را به دو صورت بسته بندی شده و فله ای با استفاده از روش های مختلف به مشتریان خود می فروشند. مشاهده می کنیم که پسته از سوی مراکز فروش زیادی در کل کشور توزیع می گردد و فروش آن در کنار خشکبارهای دیگر به یکی از مشاغل آزاد پر درآمد تبدیل شده است.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: جاوید سرچمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09144248277

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@sabafruits.com

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید.