مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

بازار فروش پسته تازه فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع پسته موجود در ایرانقیمت عمده پسته تازه فله ای

پسته به عنوان یکی از اجزای مهم آجیل حساب می شود که برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان مفید است. در مناطق گرم به وجود می آید، در ایران با توجه به نوع آب و هوایی در مناطق گرم انواع پسته فله ای در درجه کیفیت های متفاوت تولید میشود. و به بازار داخلی و خارجی کشور عرضه می شود. بازار فروش پسته تازه فله ای از رونق اقتصادی خیلی خوبی برخوردار است و با توجه به حذف هزینه بسته بندی نسبت به نوع بسته‌بندی شده آن مناسب تر می باشد.

بازار فروش پسته تازه فله ای

آشنایی با انواع پسته موجود در ایران

آشنایی با انواع پسته موجود در ایران پسته یکی از خشکبار پرمصرف و مقوی برای تقویت حافظه و درمان خیلی از بیماری ها مصرف آن موثر است. و مشتریان زیادی را به طرف خود جذب میکند، در کشور ما انواع مختلف آن تولید می‌شود که در این مطلب به بعضی از آن ها اشاره می کنیم :

  1. “پسته اکبری “یک نوع از پسته تولید کشور خودمان می باشد که ظاهری کشیده و مغزی پر و ارغوانی رنگ دارد. که جز بهترین و با کیفیت ترین پسته ها محسوب می شود.
  2. “پسته احمد آقایی” که ظاهری کشیده و اندازه آن نسبت به نوع اکبری کوچک تر است و درصد خندان بالایی هم دارد و پوسته استخوانی آن رنگ روشنی دارد.
  3. “پسته کله قوچی” که ظاهر آن شبیه به فندق می باشد. درصد خندان بودن طبیعی آن متوسط است، رنگ مغز آن خاکستری مانند و رنگ پوست استخوانی آن سفید تیره است.
  4. “پسته فندقی” هم نوعی ازآن آن است که ظاهری گرد و درصد خندان بودن آن بالا بوده و رنگ پوسته استخوانی آن کرم می باشد.

قیمت عمده پسته تازه فله ای

قیمت عمده پسته تازه فله ای قیمت پسته بستگی به نوع آن ، درجه کیفیت و خندان بودنش، نوع بسته‌بندی آن و همچنین روش خرید آن دارد. که در جاهای مختلف متفاوت می‌باشد. خرید مستقیم و به طور عمده از مراکز اصلی تولید این محصول امکان پذیر است. که خرید به این روش باعث میشود که دست افراد واسطه و دلال کوتاه شود. و شما با قیمت مناسب تری بتوانید انواع آن را خریداری کنید.

همچنین خرید انواع مختلف و با کیفیت پسته تازه فله‌ای به روش مجازی و از طریق سایت اینترنتی ما هم امکان پذیر است. بعد از بررسی های لازم در این زمینه شما می‌توانید نوع مورد نیاز خود را سفارش و خرید بزنید. و در کوتاه‌ترین زمان ممکن معین در محل مورد نظر آن را تحویل بگیرید، خرید به این روش زمان و هزینه کمتری نیاز دارد.

تولید انبوه این محصول در انواع مختلف آن باعث صادرات آن به کشورهای مختلف میشود. که در این زمینه باعث رشد و رونق اقتصادی کشور و همچنین ایجاد اشتغال برای افرادی در این زمینه است.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *