مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

توزیع کنندگان پسته تازه در بازار داخلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پسته تازه چه ویژگی هایی دارد؟عرضه بهترین پسته تازه

پسته ها جزء بهترین و خوشزه ترین خشکبار موجود در بازار می باشد. این مغز بسیار خوش طعم و عطر خواص بسیار زیادی داشته و برای درمان بسیاری از‌ بیماری ها استفاده می شود. این محصول خوشمزه انواع فراوانی داشته استو تنوع زیادی دارد. برای هر سلیقه و ذائقه ای وجود دارد. توزیع کنندگان پسته تازه در بازار داخلی، انواع این محصول را را برای مشتریان و متفاضیان انجام شده و به آن ها عرضه و ارائه می شود. فروش عمده پسته در بازار باعث مقرون بصرفه شدن قیمت آن برای مشتری ها شده است.

توزیع کنندگان پسته تازه در بازار داخلی

پسته تازه چه ویژگی هایی دارد؟

پسته تازه چه ویژگی هایی دارد؟ پسته های تازه معمولا با پوست به بازار عرضه می شوند و دارای مغزی آبدار و خام و سبز رنگ هستند. خیلی از پسته تازه بوی و رایحه بسیار خوبی دارند. همچنین دارای پوستی نازک بر روی خود هستند که اگر واقعا تازه باشند، به راحتی با ناخن برداشته می شوند و بسیار خوش خوراک هستند.

اما ان  هایی که کهنه تر هستند پوسته سفت تری داشته و به سختی با ناخن باز می شوند. این نوع طعم دلچسب و دلپذیری دارند و بهتر از نوع  خشک می باشند و طرفداران بیشتری دارند.

عرضه بهترین پسته تازه

عرضه بهترین پسته تازه خرید پسته مرغوب در انواع بسته بندی ها و وزن های مختلف و طعم های مختلف انجام می شود. با توجه به حجم خرید شما عرضه خواه دشد.قیمت نهایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

اولین و بزرگ ترین عامل نوع پسته ها بوده که مدل های مختلفی دارند. با پوست و بدون پوست دو نوع اصلی این محصول اند. نوع بدون پوستش از قیمت بالاتری برخوردار است.عامل بعدی خام بودن یا نبودن شان می باشد.

پسته هایی که خام هستند به دلیل اینکه ویتامین های بیشتری دارند و مناسب کسانی می باشد که بیمارس فشار خون دارند، قیمت بیشتری داشته و گران تر خواهند بود. عامل بعدی طعم دار بودن با نبودن ان ها است. آن هایی که طعم های خاصی چون زعفرانی، نمکی و سبزیجات دارند، به دلیل خاص بودن افزودنی ها قیمت های بیشتر و گران تری نسبت به نوع معمولی دارند.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *