مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

خرید پسته دامغان با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع پسته دامغانفروش پسته دامغان با بهترین کیفیت

مجموعه ما عرضه کننده پسته دامغان درجه ۱ با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها می باشد. برای اطلاع از قیمت های به روز با ما در ارتباط باشید.
پسته یک نوع خشکبار به حساب می آید و دارای خواص بی شماری است. امروزه اکثر افراد به خوبی از خواص پسته آگاه هستند. پسته در شرایط آب و هوایی گرم رشد می کند و نیاز فراوانی به نور دارد.
کشور ایران شرایط آب و هوایی مناسبی را برای رشد این محصول دارد و به عنوان بزرگترین تولید کننده و صادرکننده پسته در جهان شناخته می شود. در ادامه به معرفی پسته دامغان و ویژگی هایش خواهیم پرداخت.

خرید پسته دامغان با بهترین کیفیت

آشنایی با انواع پسته دامغان

آشنایی با انواع پسته دامغان همانطور که گفته شد پسته ایران بهترین و مرغوب ترین پسته در جهان شناخته شده است و تنها چند کشور هستند که به دلیل شرایط مساعد آب و هوایی به تولید و صادرات این محصول می پردازند که کشور ایران رتبه اول و بعد از آن آمریکا و چین می باشند. قبل از معرفی انواع پسته دامغان به خواص و نحوه کشت آن به طور سنتی و بیان ویژگی های این محصول می پردازیم.

درخت پسته در سال های اول باردهی، محصول کمی می دهد اما چنان چه سن درخت بالاتر برود بار بیشتری می دهد. به طور میانگین هر درخت بین ۷ تا ۹ سال باردهی دارد. برداشت این محصول بستگی به این دارد که در چه شرایط اقلیمی رشد کرده است. شایان ذکر است که تقریبا تمامی نقاط ایران شرایط کاشت پسته را داشته که شهرهایی چون رفسنجان، دامغان، سیرجان ، زرند و نی ریز بالاترین میزان تولید و صادرات پسته را دارند و می توان گفت بیشترین میزان پسته در این چند شهر کشت و برداشت می شود.

پسته دامغان دارای سه نوع خاص بوده و شامل پسته خنجری که  بزرگترین اندازه را در بین سایر پسته ها داشته و رنگ سبز روشن داشته و پسته عباسعلی رنگ کرم متمایل به صورتی دارد و پسته شاهپسند حالت بادامی شکل و رنگ کرم تیره دارد.

فروش پسته دامغان با بهترین کیفیت

فروش پسته دامغان با بهترین کیفیت فروش پسته دامغان با بهترین کیفیت توسط فروشگاه های معتبر اینترنتی که به عرضه خشکبار می پردازند انجام می شود. البته که خرید پسته را می توان از آجیل فروشی هایی که مورد اطمینان هستند انجام داد. همچنین پسته دامغان با بهترین کیفیت و قیمت توسط مجموعه ما در معرض فروش قرار گرفته است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها و ویژگی های انواع پسته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مجموعه ما کیفیت محصولات خود را تضمین می کند زیرا به خوبی از مرغوبیت آن ها آگاه است. محصول خریداری شده در بسته بندی هایی استاندارد برای مشتریان ارسال خواهد شد.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *