مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

صادرات پسته خندان ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع پسته خندان ایرانیفروش پسته خندان ایرانی

یکی از تنقلات خوشمزه و پرطرفدار و به اصطلاح لوکس در هر مجلس و مهمانی پسته می باشد. پسته خندان پسته ای است که دهانه بازی دارد و مغز درون آنها لذیذ, درشت و خوشمزه است.

اگر این پسته را تکان دید مغز آن از درشتی نمی تواند تکان بخورد و حتی لبه های پوسته با فشار دادن نیز به دلیل درشتی مغز به هم نمی رسند. صادرات پسته خندان ایرانی به کشورهای دیگر بسیار زیاد و پررونق است.

صادرات پسته خندان ایرانی

بهترین نوع پسته خندان ایرانی

بهترین نوع پسته خندان ایرانی علاوه بر خندان بودن پسته مواردی مثل نوع و گونه, تازگی، شیوه بودادن و برشته کردن پسته، ارگانیک یا ارگانیک نبودن، میزان سم و کود دهی در زمان کشت و تولید آن و نحوه خشک کردن پسته مرغوبیت پسته ایرانی مشخص می کند.

پسته ها بر اساس شکل و میزان باز بودن و شکاف خود به سه دسته خندان, کم خندان و ناخندان تقسیم می شوند که در بین این سه دسته پسته خندان بهترین و مجلسی ترین و مرغوب ترین نوع پسته است. پسته های کم خندان و ناخندان بخاطر کیفیت پایین تر با قیمت مناسب تری نیز در بازار فروش به فروش می رسند.

بهترین نوع پسته خندان ایرانی باید به سه گزینه ی احمد آقایی, کله قوچی و اکبری اشاره کرد. در کشور ما زمین های زیادی توسط کشاورزاناز نهال پسته و کشت پسته پر شده اند و هر کدام از این پسته ها با توجه به نوع زمین و شرایط آب و هوایی مناطق مختلف دارای ویژگی های خاص خود هستند.

جالب است بدانید به غیر از کشور ما کشور هایی مثل یونان, ترکیه و آمریکا پسته را تولید می کنند و علاقه مند به کشت این محصول هستند که در ظاهر و کیفیت بین این پسته ها تفاوت هایی وجود دارد.

بهترین پسته های کشور ایران در رفسنجان تولید می شوند که مغز این پسته ها سبز و پوست رویی آنها بسیار خوش رنگ و گلدار است و طعم بی نظیر و خوش مزه ای نیز دارند.

چربی و پروتئین پسته بالا است و علت خوشمزگی پسته به همین دلیل است. کیفیت بالای پسته ایرانی به دلیل کشت پسته در مناطق ارتفاع دار کوهستانی یا بسیار مرتفع است که سبب شده کیفیت پسته بالا برود.

در مین انواع پسته بهترین آن رقم احمد آقایی است که به شکل کشیده است و مغز پرچربی دارد و در ایران و جهان یک پسته خوشمزه و خوش طعم شناخته شده است و یکی از ارقام مهم صادراتی است. صادرات پسته خندان از نظر اقتصادی برای کشور ما بسیار سودآور هستند.

فروش پسته خندان ایرانی

فروش پسته خندان ایرانی در بازار فروش پسته ما با دو نوع پسته رو به رو هستیم یکی پسته خام و دیگری پسته شور. که پستـه خام همانطور که از نامش مشخص است هیچ گونه فرآوری بر روی آن انجام نمی شود و یک طعم واقعی و طبیعی دارند.

پسته شور یک پسته بو داده است که فرآوری می شود و با جوهر لیمو و نمک بو داده می شوند این پسته طرفداران زیادی ب خاطر طعم خود دارند. فروش پسته ایرانی با توجه به طعم و کیفیت و درجه خندان بودن آنها بسیار گرم و پرفروش است.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *