مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

عرضه مستقیم پسته سیرجان درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع پسته سیرجانپخش کننده عمده پسته سیرجان درجه یک

امروزه عرضه مستقیم پسته سیرجان درجه یک در بیشتر استان های کشورمان انجام می‌گیرد.
هنگامی که عرضه پسته به حالت مستقیم انجام می ‌گیرد باعث می ‌شود که قیمت ها تا حد بسیار زیادی پایین بیاید و به حذف واسطه ‌ها می ‌انجامد.

همچنین درآمدی که از عرضه مستقیم پسته ها به دست می آید به جیب تولید کنندگان می رود و سبب می شود که کیفیت پسته هایی که تولید می شوند بالاتر برود.

 

پسته سیرجان

معرفی انواع پسته سیرجان

پسته سیرجان

پسته از مغزهای خوشمزه ‌ای است که در کل جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و کشور ما نیز از کشورهای موفق در زمینه تولید و عرضه پسته به شمار می‌ آید.
حدود ۶۰ تا ۷۰ رقم ماده در ایران وجود دارند که می خواهیم چند نوع از آنها را به تفسیر توضیح دهیم:

  1. نوع اول پسته کله قوچی است که از ارقام مشهور پسته سیرجان به شمار می ‌رود. مغز درشت فندقی این پسته ‌ها و همچنین ثمر دهی خوبی که درخت آنها دارد باعث شده است که محبوبیت این رقم از پسته ‌ها افزایش پیدا کند. اکثر برگ‌ های این رقم پسته ۵ برگچه ای است.
  2. نوع بعدی پسته فندقی می باشد که با اکثر مناطق پسته کاری سازگاری دارد. اندازه آن ها متفاوت است. حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد باغات پسته سیرجان را این سری از پسته ‌ها تشکیل دادند. در سایز های مختلفی یافت می شوند.
  3. نوع بعدی پسته بادامی می باشد که این پسته ها به شکل بادام و ریز و خنجر مانند هستند و رنگ آنها کدر می باشد.
  4. مدل بعدی پسته احمد آقایی هست که از نمونه های جدید پسته تجاری می باشد. مغز این نوع از پسته ها کشیده می باشد رنگ پوست آنها نیز سفید است.

پخش کننده عمده پسته سیرجان درجه یک

پسته سیرجان

پخش کننده پسته سیرجان درجه یک از مراکزی که در زمینه تولید این پسته ها فعالیت می‌ کند .
مدلهای مختلف آن را دریافت می کند و سپس عرضه آنها را در سطح بازار انجام می ‌دهد. این پخش ‌کنندگان همواره سعی می‌ کنند که در تمام نقاط ایران وجود داشته باشند تا نیاز افراد به این ماده را پاسخگوی نمایند.

پخش کننده عمده همواره قیمت کمتری را برای کالاهایی که عرضه می‌ کند قرار می ‌دهد و معمولاً مراکز تولید صنایع غذایی که از این پسته ها در محصولات خود استفاده می‌ کنند اصلی‌ ترین خریداران عمده این نوع پسته ها به شمار می ‌روند.

همچنین مدل های مختلفی از پسته سیرجان امروزه توسط این پخش کننده ها در بازار عرضه شده است. تمام افراد می توانند که متناسب با نیاز خودشان از این پخش کنندگان کالای مورد نظر خودشان را به دست بیاورند.

شهر سیرجان از شهرهایی است که در زمینه تولید این سری از پسته ها فعالیت بسیار گسترده ‌ای دارد و عرضه عمده پست هایی که در این شهر تولید می شود امروزه بسیار رواج پیدا کرده است.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *