فروشنده پسته صادراتی بسته بندی

همانطور که میدانید محصول پسته جزء با ارزش ترین و گران ترین نوع مغزهای خوراکی بوده، که به دلیل تولیدات محدود در سراسر کشور از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد، از این رو کشور ایران به دلیل داشتن شرایط محیطی مناسب از کشورهای بومی تولیدات پسته محسوب می شود، که 95 درصد از پسته جهان را این کشور تامین کرده و سالانه مقدار قابل توجه ای از این محصول را توسط فروشنده پسته صادراتی بسته بندی شده، به صورت عمده در سراسر دنیا به فروش می رساند.

فروشنده پسته صادراتی بسته بندی

پسته صادراتی چه نوع پسته ای است؟

پسته صادراتی چه نوع پسته ای است؟

در واقع تولیدکنندگان پسته صادراتی، به تولید بهترین و مرغوب ترین نوع پسته پرداخته، و محصول پسته ای که دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و ویژگی هایی از قبیل:

  • اندازه درشت
  • نوع خندان
  • کیفیت بالا
  • طعم بسیار خوب

را به همراه داشته باشد، لذا تولیدکنندگان با تفکیک بر اساس این نوع ویژگی ها، به بسته بندی پسته صادراتی پرداخته و این محصول را به صورت عمده در کشورهای خارجی با قیمت بسیار گرانی عرضه می کنند.

از این رو توزیع پسته صادراتی در کشورهای خارجی می تواند نقش بسیار مهمی را در اقتصاد کشور ایفا سازد، و موجب رشد و شکوفایی اقتصاد کشور شود، که این امر نیز مستلزم این است، که تولیدات این محصول باکیفیت افزایش یافته تا بتوان نیاز بازارهای جهانی را برطرف ساخت.

در کشور ما به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و خشک، تولیدات پسته در مناطق مختلف کشور به خصوص در استان قزوین بسیار زیاد می باشد، که در این استان تولیدکنندگان بسیاری هستند که به تولید و پرورش درخت پسته پرداخته و بعد از گذشت 5 الی 10 سال محصول به بار نشسته را برداشت کرده و با کیفیت ترین نوع پسته را به عنوان پسته صادراتی قزوین به کشورهای همسایه و یا به سایر کشورهای جهان با قیمت تعیین شده بازار مصرف به صورت خام و یا برشته شده نمکی به فروش می رسانند.

توزیع پسته صادراتی بسته بندی

توزیع پسته صادراتی بسته بندی

در حال حاضر مراکز تولید و آماده سازی بسیاری در کشور وجود دارند که به توزیع پسته صادراتی به صورت بسته بندی شده در حجم های مختلف به صورت کیلویی و یا فله ای در داخل و خارج کشور پرداخته و این محصول را در نمایندگی های معتبری که خود تولیدکنندگان در سراسر کشور و همچنین در خارج کشور تاسیس کرده اند، به فروش می رسانند.

لذا خریداران و مشتریان نیز برای خرید پسته کیلویی می توانند به این مراکز مراجعه کرده و بدون حضور واسطه بهترین نوع پسته را تهیه و خریداری کنند و سپس مورد استفاده قرار دهند.

همچنین برخی از تولیدکنندگان با مراجعه به باغات پسته هنگام برداشت محصول، به خرید عمده نوع خام آن پرداخته و با تولید پودر پسته و خلال پسته، این محصول را در بازار مصرف در فروشگاه ها در سطح کشور به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما