فروشنده پسته کوهی صادراتی

بازار پسته کوهی صادراتی در خارج و داخل ایران بسیار رونق دارد ،در حال حاضر بسیاری از کشور ها از جمله کشور های اروپایی به دنبال خرید این نوع پسته کوهی هستند .

پسته کوهی صادراتی همان طور که از اسمش پیداست ،بیشتر در مناطق کوهستانی رشد می کند و به صورت خود رو می رویید ؛ در ایران پسته کوهی صادراتی بیشتر در کردستان کشت شده است .

فصل برداشت پسته کوهی صادراتی اواخر تابستان و اوایل پائیز است و برای جمع آوری آن بیشتر از روش های محلی استفاده می شود.

در سال های اخیر پرورش انواع پسته کوهی صادراتی ، رشد بسیار زیادی کرده است.

فروشنده پسته کوهی صادراتی

پسته کوهی چه خواصی دارد؟

پسته کوهی چه خواصی دارد؟ از میوه ،برگ و شیره پسته کوهی به دلیل خواص متعدد آن در صنعت داروسازی استفاده می شود به دلیل این که محصول اغلب به صورت وحشی و خودرو در مناطق مرتفع رشد می کند ، ارگانیک بوده و هیچ ماده شیمیایی و سمومی همراه با خود ندارد به همین دلیل بسیار مورد توجه کشور های اروپایی است.

این محصول خواص شگفت انگیز زیادی دارد، پسته کوهی غنی از املاح مورد نیاز متابولیسم بدن نظیر آهن ، روی ، پتاسیم ، ید ومنگنز است .

به دلیل داشتن مقادیر بالای آهن برای پیشگیری و درمان کم خونی بسیار مفید است.

روغن به دست آمده از پسته کوهی رسوبات داخل رگ ها را پاک کرده و می تواند برای درمان درد مفاصل جایگزین مناسبی برای روغن شتر مرغ باشد.

ورزش کاران و کسانی که به دنبال منبع مناسب پروتئین هستند می توانند از پسته کوهی که غنی از اسید آمینه های سازنده پروتئین های مورد نیاز سوخت و ساز بدن است استفاده کنند.

این میوه مغذی برای بیماری های زیادی به عنوان مکمل می توان استفاده شود نظیر نرمی استخوان ، سنگ کلیه و مجاری صفراوی ، ضعف حافظه و آلزایمر ، سردی مزاج ، ضعف قوای جنسی ، شب کوری و کرم های معده

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که زیاده روی در استفاده از این میوه باعث از دست دادن اشتها و زخم هایی در لوله گوارشی ( دهان ) می شود .

سفارش پسته کوهی صادراتی

سفارش پسته کوهی صادراتی پسته کوهی با بهترین کیفیت و دارا بودن بهترین عطر و طعم در ایران کشت می شود و به دلیل کیفیت مناسب از محبوبیت بالایی برخورد دار است و به دلیل تقاضای جهانی بسیار ، بسته بندی شده و به کشور های همسایه همچون ترکیه و دیگر کشور های آسیایی و اروپایی صادر می شود.

در سالیان اخیر کشور آمریکا با تولید پسته کوهی وصادر کردن آن به کشور های اروپایی نظیر آلمان ، فرانسه، ایتالیا و … با قیمت پایین تر از قیمت پسته صادراتی ایران به عنوان رقیبی نو پا در این صنعت سر برآورده است ؛ اما به دلیل طعم و عطر و کیفیت بی نظیر پسته کوهی تولیدی ایران همچنان طرفداران زیادی مشتاق خرید و تجارت با ایران هستند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما