مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

فروش ویژه پسته سبز به صورت بسته ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های طعم دار کردن پستهقیمت عرضه پسته سبز گرمی

پسته سبز از جمله آجیل های بسیار خوش طعم و پرطرفدار بوده است. این مجموعه با فروش ویژه پسته به صورت بسته ای توانسته نیاز مصرف کنندگان به این محصول را تامین نماید. با توجه به بسته های کوچک و بزرگی که دارند. قیمت های مقرون به صرفه برای آنها در نظر گرفته شده است. که هر فرد طبق بودجه‌ای که در اختیار دارد، آن را خریداری می کند.

فروش ویژه پسته سبز به صورت بسته ای

روش های طعم دار کردن پسته

روش های طعم دار کردن پسته پسته پس از برداشت به صورت خام می باشد. برای اینکه بتوانید آن را طعم دار کنید. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید روی اجاق گاز یا فر انجام دهید.

ابتدا باید به مدت یک روز بخیسانید سپس آن را در تابه روی حرارت بگذارید. سپس به آن محلول آب و نمک اضافه کنید و به طور مرتب تفت دهید تا نمک آن کاملاً خشک شود. در آخر هم می توانید برای خوش طعم و خوش رنگ شدن به آن کمی آبلیمو و زعفران اضافه کنید.

معمولاً طی فرایند طعم‌ دار کردن بسیاری از باکتریهای مضری که احتمال وجود در پسته خام دارد را از بین می برد. و احتمال بیماری زا بودن آنها را هم کاهش می دهد.

قیمت عرضه پسته سبز گرمی

قیمت عرضه پسته سبز گرمی قیمت عرضه پسته سبز گرمی توسط تولید کنندگان این محصول تعیین می شود. افرادی که قصد خرید دارند به راحتی می‌ توانند با مراجعه به مراکز تولیدی از قیمت روز آن مطلع شوند. در واقع قیمت این محصول طبق عوامل مختلفی تعیین می‌ شود. از جمله این عوامل می توان به نوع و کیفیت آن، درصد خندان بودن پسته، نحوه خرید و فروش محصول و میزان سفارش برای خرید اشاره کرد.

معمولاً پسته هایی که درصد خندان بودن آنها بیشتر است، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. و قیمت آنها افزایش پیدا می‌ کند بنابراین اگر می خواهید با قیمت مناسب تری روبرو شوید بهتر است میزان سفارش خود را افزایش دهید. تا بتوانید مستقیماً با تولیدکننده در ارتباط بوده و محصول مورد نظر را بدون پرداخت هزینه های اضافی دریافت کنید.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *