مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

مراکز تولید پسته مرغوب ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش سورت کردن پسته چگونه است؟توزیع کننده عمده پسته مرغوب ارزان قیمت

پسته از دیرباز یکی از مهم‌ترین آجیل‌ها و مغزیجات مهم در ایران بوده است که مصرف بسیار زیادی در گذشته داشت اما امروزه به خاطر قیمت بالای آن مورد استفاده ی همه اقشار جامعه نیست. پسته محصول باغات کرمان و رفسنجان و دیگر شهر های ایران است که مرغوبترین و با کیفیت ترین پسته ها را در این شهرها تولید می کنند در بازار ایران و جهان عرضه می‌شود. پسته ارزان قیمت پسته ای است که کیفیت نسبتا کمتری نسبت به پسته های معروف اکبری و آقای و دیگر پسته ها دارد اما این پسته همان خاصیتی را دارد که پسته های مرغوب تر دارند.

مراکز تولید پسته مرغوب ارزان قیمت

روش سورت کردن پسته چگونه است؟

روش سورت کردن پسته چگونه است؟ پسته یکی از مهمترین محصولات کشاورزی در ایران است و به دلیل کیفیت و نوع آن از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه و درآمدزا هستند. پسته ها بنا بر نوع و تنوع کیفیت و درجه و اندازه های متفاوتی دارد و برای اینکه با کیفیت‌ترین پسته به دست مصرف کننده برسد از روش سورت کردن پسته استفاده می‌کنند.

در این روش محصول پسته در کارخانه از دستگاه سورتینگ رد می‌شود یعنی در مرحله اول آشغال پوست و برگ پسته جدا می‌شود در مرحله دوم صدمه دیدگی های پسته نظیر پوست کندگی لک بودن سوراخ بودن از پسته های مرغوب جدا می‌شود و در مرحله سوم بر اساس اندازه و رنگ و سایز و آنها جدا سازی صورت می گیرد. چرا که اگر دقت کرده باشید در بازار پسته ها به صورت بسته بندی های یک اندازه موجود است که این اندازه ها را در روش سورت کردن جدا و بسته بندی می کنند.

توزیع کننده عمده پسته مرغوب ارزان قیمت

توزیع کننده عمده پسته مرغوب ارزان قیمت توزیع عمده پسته مرغوب ارزان قیمت هم اصولاً در دست تولید کنندگان است چراکه تولید‌کننده بر اساس مرغوبیت و کیفیت پسته ها را درجه بندی می کنند و با قیمت‌های متفاوت وارد بازار می‌کند البته پسته و مغز پسته ها همه یک خاصیت را دارند اما بنابر اندازه سایز و نوع پسته بسته بندی شوند. تا یکی از موارد مرغوب بودن پسته راهم اندازه و یک دست بودن پسته تشکیل دهد. توزیع کننده پسته هم به فکر کسانی است که نمی توانند پسته گران قیمت خریداری کنند.

پسته های مرغوب ارزان قیمت را هم وارد بازار می‌کند که به یک دستی و یک اندازه بودن پسته های مرغوب‌تر را دارا نیست. تولید پسته با کیفیت های مختلف برای تولید کننده بسیار به صرفه است چرا که تولید پسته های مختلف با کیفیت و درجه های مختلف باعث می‌شود که پسته با قیمت‌های متفاوتی وارد بازار مصرف شود و همینطور مصرف کننده های خارج از کشور هم از این پسته ها برخوردار باشند.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *