مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

مرکز پخش پسته صادراتی رفسنجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید خلال پسته درجه یکتولید عمده پسته صادراتی رفسنجان

با توجه به اینکه کشور عزیز ما ایران یکی از منابع مهم تامین پسته های صادراتی می باشد، مهمترین مرکز پخش پسته صادراتی در شهر رفسنجان می باشد. که با دارا بودن بزرگترین مرکز پخش پسته و با به کارگیری دستگاه ها و تکنولوژی پیشرفته یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز پخش پسته در کشور ایران می باشد که مورد توجه بسیاری از تجارت قرار گرفته است، همچنین صادرات این نوع محصولات به کشورهای اروپایی و آسیایی توانسته ایم جایگاه خوبی را در صادرات پسته رفسنجانی کس بکنیم.

مرکز پخش پسته صادراتی رفسنجان

روش تولید خلال پسته درجه یک

روش تولید خلال پسته درجه یک از آنجایی که یکی از منابع مهم تامین انواع ویتامین ها و پروتئین ها می باشد، که مصرف آن در تامین انرژی بسیار قدرت مند می‌ باشد. بنابراین بسیاری از افراد این محصول را در انواع میان وعده ها حتی در مراسم های خاص استفاده می کنند، یکی از روش های مصرف پسته درجه یک تبدیل آن به خلال پسته است، که به روش های گوناگونی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد.
بهترین قسمت با چند روش از تولید خلال پسته درجه یک آشنا می شویم:
لازم به ذکر است که باید از پسته صادراتی رفسنجان استفاده کنید و کیفیتی بی نظیر و طعمی بسیار عالی دارد.
ابتدا مغز پسته را از خود پست جدا کرده در ظرف جداگانه می ریزیم که برای این منظور می توانید هم از پسته خشک و تر استفاده کنید، برای این کار می توانید آنها را در داخل آب جوشانده بگذارید مقدار کمی شوند تا به راحتی پوست آنها کنده شود، بعد از جوشاندن آنها را در داخل آب یخ قرار دهید تا مغز آنها باز شود و به صورت لپه در بیایند، نصب مغزهای پسته را با یک چاقوی تیز و با یک تخته خلال کنید توجه کنید که اگر چاقوی شما تیز نباشد خلال پسته خرد می شود، سپس با استفاده از یک سینی و یا با کمک یک پارچه نخی تمیز روی آن ریخته و در هوای آزاد و به دور از هر گونه تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید.

تولید عمده پسته صادراتی رفسنجان

تولید عمده پسته صادراتی رفسنجان از آن جایی که تولید پسته یکی از پر رونق ترین و پر درآمد ترین صنایع محسوب می‌ شوند، افراد و تولید کننده های بسیار زیادی در زمینه تولید انواع پسته های صادراتی فعالیت خود را آغاز کرده‌ اند، از این رو شرکت ما باتوجه به سابقه بسیار زیادی که در زمینه تولید انواع پسته های صادراتی رفسنجان دارد، و با به کارگیری تمامی دستگاه ها و تکنولوژی های به روز و مدرن و تولید حجم زیادی از پسته صادراتی را انجام می دهد، همچنین بسیار قابل توجه است صادرات این نوع محصول به کشورهای خاورمیانه را برعهده دارد، به همین دلیل می توانید این دو محصول را به قیمت بسیار مناسب و عمده از ما تهیه کنید.

جاوید سرچمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه صبا فروت شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *